#2016-02-03 05:37:35 

Pustynia

Użytkownik

Hej! Jestem szkoleniowcem BHP i potrzebuję jakiegoś sprytnego pomysłu na urozmaicenie zajęć. Wiadomo jak tematyka jest monotonna i nudząca, a ja nie chciałabym żeby ludzie przysypiali, ale zeby cos wyniesli co pomoze im w pracy i sprawi ze beda zdrowsi. Co proponujecie?
#2016-02-03 06:58:13 

Krzyżowaty

Użytkownik

Może zrób im scenki z wypadkami odgrywane przez ciebie albo aktorów :P. Ja bym na takie zajecia z checia poszedl.
#2016-02-03 08:23:20 

Zamek

Użytkownik

BHP zawsze było nudne i tak juz zostanie, nic z tym nie zrobisz. Kiedys bylem na szkoleniu ktore prowadzil byly strazak, mimo to nikogo nie zachwycily jego opowiesci, a jak zaczal opowiadac zarty to zrobilo sie zenujaca i niezrecznie.
#2016-02-03 09:19:09 

Marzycielka

Użytkownik

Rok temu byłam w delegacji w Szwecji i przechodziłam tam coś w rodzaju szkolenia BHP. Byłam zaskoczona zupelnie innym podejsciem prowadzacego, bo najpierw zaprezentował fajny film potem pracowalismy w grupach a na sam koniec odbyl sie test ktory przypominal teleturniej. Naciskalismy guzik i kto zrobil to szybciej odpowiadal i zdobywal punkty.
#2016-02-03 11:03:12 

Pustynia

Użytkownik

Świetne pomysły, dzięki! Jestem w stanie zorganizować wszystko o czym wspominacie we własnym zakresie, oprócz profesjonalnego filmu szkoleniowego, bo nie chciałabym się kompromitować jakąś amatorszczyną. Zatem będę potrzebowała pomocy jakiegoś studia. Ktoś może pomóc? Będę bardzo wdzięczna.
#2016-02-03 11:28:36 

GregoryP

Użytkownik

Mogę polecić studio Woodpecker. Robią świetną robotę w dobrych cenach. Mój znajomy był obecny u nich na planie kiedy krecili ujęcia do dobrego filmu korporacyjnego i zrobili na nim wrażenie. A nadmienie tylko że jest znawcą branży filmowej i ciężko go zaskoczyć. Pozdrawiam.

DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015