#2016-01-28 01:42:49 

FranciszkaZ

Użytkownik

Kiedyś słyszałam, że nie warto ufać ludziom, których telewizor jest większy od regału z książkami. Dlatego chciałabym zrezygnować z dużego telewizora i wstawić kilka regałów z książkami. Co wy o tym myślicie, czy przez to w domu nie będzie jak w muzeum a znajomi nie będą mnie wytykać mnie palcami że nie mam telewizji?
#2016-01-28 02:51:23 

Krzyżowaty

Użytkownik

Uważam,że dobrze jest zamiast oglądać filmy czytać książki. Ale tylko pod takim warunkiem, bo zapełnianie pokoju knigami które leżą i nikt ich nie rusza jest dla mnie po prostu obłudą i profanacją. Czytajmy książki!
#2016-01-28 04:38:55 

Marzycielka

Użytkownik

: Skoro tobie nie jest potrzebny telewizor, to znajomym nic do tego. A książki nie muszą się od razu wiązać skojarzeniowo z muzeum. Wystarczy tylko ładnie zaaranżować wnętrze.
#2016-01-28 07:07:36 

FranciszkaZ

Użytkownik

Zastanawiałam się czy lepiej jest umieścić wszystkie regały na jednej ścianie, czy rozmieścić je po pokoju. Ze starych mebli zostaje tylko mój fotel w kwiaty, w którym najlepiej czyta mi się książki i gazety. Ukochałam go sobie, chociaż nie wiem jakie meble będą się z nim dobrze komponowały. Może powinnam poszukać wypoczynku właśnie z takim motywem?
#2016-01-28 09:37:34 

Dobra

Użytkownik

Skoro masz ukochany fotel i to w kwiaty, to dobrze by było gdybyś zdała się na jasne kolory i nawiązała do starego dobrego stylu angielskiego. Taki mebel ładnie zdałby egzamin w pomieszczeniu widnym z białymi dywanami i w otoczeniu biblioteczek z ciemnego drewna zapełnionych po brzegi starymi książkami oraz dodatkami z w odcieniach zgniłej zieleni. Taką mam ładną wizję :)
#2016-01-28 11:11:05 

FranciszkaZ

Użytkownik

A mi podoba się ta wizja, do tego długie welurowe firany na oknach i sporo zieleni dookoła.. Przejrzałam już kilka sklepowych katalogów, żeby znaleźć biblioteczki odpowiadające twojemu opisowi ale nic mi nie wpadło w oko. Opisałaś je tak barwnie, może masz jakiś pomysł gdzie mogłabym je znaleźć?
#2016-01-28 11:20:28 

Dobra

Użytkownik

Hmm, nie wiem skąd jesteś, więc doradzę ci po prostu sklep internetowy w którym sama kupuję dodatki do domu, a mianowicie Black Cat Design. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a rzeczy są w rzeczywistości takie jak na ilustracjach. Przed zakupem zmierz dokładnie pokój i dobierz odpowiednie wymiary regałów.
#2016-01-28 11:35:17 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Świetna idea z tym odstępstwem od telewizji. Sama chciałabym zrezygnować z posiadania telewizora, to strata czasu, człowiek tylko bezczynnie siedzi i mentalnie się zapuszcza.
#2016-01-28 12:09:59 

BratHenryka

Użytkownik

Ale nic prostszego, po prostu wyrzuć ewentualnie oddaj komuś telewizor i czytaj książki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015