#2016-01-22 11:17:32 

GregoryP

Użytkownik

Witam.. mam bardzo napięty harmonogram dnia i ciężko mi zająć się organizacją imprez w stylu urodziny, wigilia, święta wielkanocne itp. Szukam firmy, której można byłoby bez problemowo zlecić organizacje tego typu imprez, najlepiej żeby organizowali również imprezy firmowe. Jestem z Wielkopolski, Pozdrawaiam
#2016-01-22 12:49:24 

Brzdąc

Użytkownik

Polecam stronę nana.edu.pl do ich działalności należy m.in. organizacja imprez firmowych w Wielkopolsce. Raz mój szwagier korzystał z ich usług i był bardzo zadowolony.
#2016-01-22 14:29:03 

GregoryP

Użytkownik

Dziękuję. Przeglądam ich stronę i mają bardzo szeroki wachlarz usług. Cieszę sie, że należy do nich również organizacja imprez dla dzieci: nana.edu.pl/organizacja-imprez-dla-dzieci. Poznań jest stosunkowo niedaleko ode mnie, więc myślę, że można się z nimi dogadać co do dojazdu itp. Mam nadzieję, że mają również możliwość wynajęcia rekwizytów takich jak balony, latawce itp. na tego typu imprezy
#2016-01-22 16:49:43 

Brzdąc

Użytkownik

Wiem na pewno, że mój szwagier wynajmował zamki dmuchane u nich: nana.edu.pl/zamki-dmuchane. Były bardzo dobrej jakości i dzieci się dobrze bawiły.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015