#2016-01-19 08:52:53 

DaisyTheDuck

Użytkownik

Hej. Mam szesnaście lat i szalonego ojca. Wymyślił sobie, że otworzy w naszym mieście dyskotekę. Boję się, że nie ma o tym zielonego pojęcia i wszyscy się będą ze mnie w szkole śmiali. Nie chciałabym, żeby było to jakieś obciachowe miejsce dla emerytów. Sama się na tym nie znam, bo rodzice nie puszczają mnie jeszcze w takie miejsca, ale znajomi ze szkoły często się bawią w klubach. Błagam, podpowiedzcie mi jak taka dyskoteka powinna wyglądać, by nie było klapy? Jakie kolory? Jakie ozdoby? Co do jedzenia?
#2016-01-19 09:32:42 

Krzyżowaty

Użytkownik

Siema. Nie da się wyjaśnić w dwóch słowach na forum jak ma wyglądać klub. Poza tym co człowiek to inna opinia. ponadto nie napisałaś w ogóle w jakim kimacie ma być to miejsce. projektowanie wnętrza dyskoteki to trudne i skomplikowane zadanie. Oddałbym tę kwestię w ręce fachowców.
#2016-01-19 10:07:43 

Ciężarówka

Użytkownik

Hej. Ja bym na twoim miejscu podesłała tacie namiary na jakąś firmę, która pomoże mu to zrobić w pełni profesjonalnie. Lepiej najpierw więcej zainwestować, by potem zbierać profity
#2016-01-19 11:50:21 

Bestia

Użytkownik

Siema. Masz superwyluzowanego ojca, więc go wspieraj w tym pomyśle. Wiem, że firma incafe robi coś takiego. Popatrz tutaj i pokaż to tacie in-cafe.pl/puby/. Szczegółów nie znam, ale wiem, że kumpel był bardzo zadowolony z ich usług.
#2016-01-19 12:03:38 

KolorowaDama

Użytkownik

Podejrzewam, że w szkole to będą ci zazdrościć. Poza tym będziecie mieli fajną miejscówkę na wyprawianie osiemnastek. Będziesz też miała gdzie sobie zarobić parę groszy jako barmanka. Ciesz się dziewczyno. Co do wystroju, to dziś w cenie minimalizm. Ciemne ściany i meble, fajny bar i ekstra światła. Muzyka plus alkohol i będzie dobrze.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015