#2016-01-14 04:28:40 

KolorowaDama

Użytkownik

Cześć wszystkim! :) Jestem skarbnikiem klasowym i na moje barki spadła odpowiedzialność za znalezienie jak najtańszego transportu do Niemiec. Wszystko musi być oczywiście maksymalnie bezpieczne, bo będziemy jechać z dziećmi (1 klasa gimnazjum, wyjazd sponsorowany przez rodziców w ramach nagrody dla najpilniejszych uczniów). Grupa nie jest duża, dlatego uzgodniłyśmy z wychowawczynią, że nie warto brać autokaru, bo za drogo to wyjdzie. Czy znacie może jakiegoś wartego polecenia przewoźnika z Poznania? Pozdrawiam.
#2016-01-14 04:51:57 

FionaXXL

Użytkownik

Ja znam przewoźnika, jeździłam już z nim parę razy, ale oni nie są z Poznania. Tzn dojeżdżają tam po klientów, więc to chyba nie będzie stanowiło problemu? Czy koniecznie z Poznania musi być?
#2016-01-14 05:02:06 

KolorowaDama

Użytkownik

Nie no, jak podjedzie pod szkołę, to może być nawet z Rzeszowa, byle by był na czas i zdolny do prowadzenia, nie przemęczony itd ;)
#2016-01-14 06:49:20 

FionaXXL

Użytkownik

No to skontaktuj się z Rabbit Trans, numeru nie podam, bo akurat siedze w pracy i nie pamiętam, ale mają stronę internetową, to wygooglasz ich sobie ze spokojem. Ceny są w porządku moim zdaniem, zależy, czego oczekujesz, haha, za grosze to nikt nie pojedzie.
#2016-01-14 08:49:43 

KolorowaDama

Użytkownik

Ze spokojem, jestem realistką. Wiadomo, że rodzice chcą jak najtaniej, ale nie będą oszczędzać na bezpieczeństwie :) jeśli tylko ta firma jest tego warta.
#2016-01-14 10:41:01 

FionaXXL

Użytkownik

Tak jak mówie, jeździłam już z nimi parę razy i bez zastrzeżeń. Autka też prawie nowe, klimatyzacja, etc. Ja się na nich zdecydowałam, bo oni mają bardzo fajne zniżki, pierwszy przejazd to 10% taniej np., to samo dla grup powyżej 5 osób :)
#2016-01-14 13:35:10 

KolorowaDama

Użytkownik

O rety, to bardzo ciekawie muszę przyznać. A gdzie widzisz te zniżki, bo chyba znalazłam ich stronę, ale tego o czym piszesz nie widzę nigdzie?
#2016-01-14 15:27:11 

FionaXXL

Użytkownik

W zakładce promocje to jest: przewozy.rabbittrans.pl/promocje (to link do tej zakładki). No moim zdaniem się opłaca, żadnych niespodzianek nie było w trakcie moich wycieczek, panowie kierowcy też bardzo sympatyczni. Co do autokarów, to sama się piekielnie bałam nimi jeździć, jako dziecko to w górach na każdym zakręcie zmawiałam zdrowaśki, dramat jakiś. Raz mieliśmy taką niefajną sytuację na kolonii, że autokar utknął w śniegu i wszyscy musieli pomóc w pchaniu… ech, nigdy więcej, za dużo stresu. Busy są o niebo lepsze, bo to prawie jak normalne samochody. Dzieci też bym już nie puściła czymś innym, szczególnie, że tych kierowców co jeżdżą ze Świebodzina to już mamy zaufanych :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015