#2016-01-08 05:33:27 

FranciszkaZ

Użytkownik

Razem ze swoim chłopakiem od dłuższego czasu eksperymentujemy w sferze łóżkowej. Wybieramy różne pozycje i dobieramy je tak, aby zwiększyć poziom doznań. Jak na razie nam się udaje raz lepiej raz gorzej, ale wiadomo, że nie od razu Rzym zbydowano. Szukamy też ciekawych rad od innych. Podzielcie się swoimi doświadczeniami w tej kwestii.
#2016-01-08 07:03:07 

Oddelegowana

Użytkownik

Temat jest o tyle ciekawy co szeroki. Trudno opisać w kilku zdaniach doświadczenia nawet jednej pary. To zwykle historia na całe opowiadanie. Wiele par robi to samo w sypialni, ale nie tak samo. Wystarczy, że porównasz jak to było z innym partnerem.
#2016-01-08 07:20:09 

DarmowaZupa

Użytkownik

Trening czyni mistrza, dlatego warto praktykować, warto pytać i warto poszerzać swój warsztat trików miłosnych. Dzięki takim przemyśleniom możesz na przykład zwiększyć wytrysk u swojego mężczyzny. Nawet najbardziej błachy szczegół może okazać się bardzo ważny.
#2016-01-08 09:12:07 

GregoryP

Użytkownik

Muszą wam przyznać rację. Miałem długi czas problem z erekcją. Właściwie chodziło o to, że miałem opóźnioną erekcję. Problem zniknął po tym, jak z partnerką znaleźlimy najbardziej podniecające pozycje i strefy erogenne na naszym ciele. Seks to gra dwojga, która może trwać przez długie godziny. Oczywiście nie muszę dodawać, że są to bardzo przyjemne godziny.
#2016-01-08 09:38:59 

Bestia

Użytkownik

Może napisz coś o tych wybranych pozycjach. Jestem ciekaw, czy i mi pomogą tego typu rozwiązania, a przydałyby się, bo mam podobne problemy do tych, z jakimi ty się zmagałeś.
#2016-01-08 11:49:51 

KolorowaDama

Użytkownik

Myślę, że samodzielnie musisz czy musicie dojść do takich rozwiązań. Małe podpowiedzi będą przydatne, ale sypialnie zawsze wam prawdę powie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015