#2016-01-05 06:57:12 

Młotek

Użytkownik

Coraz więcej mówi się w ostatnim czasie o jakości stali, zwłaszcza tej, która pochodzi a Chin. Ja się zastanawiam ogólnie jaką jakość mają metale uzywane do wszelkiego rodzaju budów. Wiadomo, że im gorsza jakość, tym gorsze wykonanie robót. Gdzie kupujecie produkty, żeby mieć pewność, że będą one dobrej jakości?
#2016-01-05 09:18:47 

Krzyżowaty

Użytkownik

Ja produkty metalowe kupuje od lat w tym samym miejscu i u tego samego sprzedawcy. Mówię tu o firmie Ślusarstwo Poznań, która ma swoją stronę internetową slusarnia.poznan.pl/o-nas/ . Zajmują się nie tylko sprzedażą elementów metalowych, ale przede wszystkim ich obróbką. Zaopatrując się u nich wiem, że zawsze otrzymam produkt najwyższej jakkości.
#2016-01-05 11:29:47 

Oddelegowana

Użytkownik

Pewny sprzedawca jest na wagę złota i to w każdej branży. Ja niestety trafiłam na partię wybrakowaną, przez co była tańsza. Nigdy więcej nie pokuszę się na promocje w tego typu asortymencie. Co mnie wtedy pokusiło, żeby posłuchać sprzedawcy to do dnia dzisiejszego nie wiem i nie mogę zrozumieć.
#2016-01-05 13:48:35 

Zamek

Użytkownik

Fakt trzeba uważać. Ja kiedy montowałem metalową bramę na mojej posesji nie patrzyłem na koszty i poprosiłem o towar najwyższej jakości. Jak na razie nie narzekam.
#2016-01-05 15:32:36 

FranciszkaZ

Użytkownik

Mój znajomy pokusił się kiedyś o tańszą wersję stalowej bramy i już po dwóch latach miał takie odkształcenia, że brama wymagała naprawy. Słyszałam, że ta firma, o której piszesz to lider na poznańskim rynku usług ślusarskich. Ale wiadomo, jeśli chcesz mieć dobrą opinię w środowisku, to musisz dbać o to co oferujesz swoim klientom. Jeśli zajdzie taka potrzeba to pewnie skorzystam z ich usług, bo widzę że warto.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015