#2016-01-05 05:51:05 

KolorowaDama

Użytkownik

Tak jak w temacie, znalazłam ostatnio fajny sklep z mojego miasta, nazywa się Kafrim. Jest to sklep internetowy który pisze o sobie hurtowania tanich ciuchów. Tak sobie oglądałam stronę i znalazłam sporo fajnych rzeczy. Chciałam zamówić damską bluzkę młodzieżową ale najpierw zapytam was o zdanie. Zamawiał ktoś już tam? Może mi coś więcej powiedzieć?
#2016-01-05 08:21:02 

FionaXXL

Użytkownik

Ja zamawiałam. Powiem ci tak, czekałam kilka dni na zamówienie. Nie to żeby mi się spieszyło ale chyba w standardzie jest, że paczki przychodzą po 2-3 dniach. Ja czekałam cały tydzień. Jeżeli chodzi o jakość to powiem ci, że sama byłam zaskoczona, nie było prawie żadnej różnicy między produktem ze zdjęcia a tym w rzeczywistości. Od tamtego czasu minęło kilka miesięcy a jak te ciuchy wciąż mam w szafie.
#2016-01-05 09:15:22 

Ciężarówka

Użytkownik

To jest chyba ten sam sklep z którego zamawiałam szukając sklepu dla puszystych. Jeżeli to ten sam, a sprawdzę to jeszcze później, to produkty bardzo fajne. U mnie paczka była bardzo szybko, ciuszki takie jak w opisie i na zdjęciu. Najważniejsze to że stosunek jakości do ceny jest naprawdę wysoki. Ciężko dzisiaj znaleźć coś za takie śmieszne pieniążki.
#2016-01-05 09:25:16 

KolorowaDama

Użytkownik

No właśnie to mnie też mocno przyciągnęło. Na stronię kupię dwie rzeczy w cenie tego co wydała bym na jedną w galerii albo w centrum handlowym. Może jakość nie będzie taka sama ale wolę mieć dwie niż nosić jedną i tą sama :D Chyba zdecyduję się zamówić. Kupię coś tańszego na razie żeby sprawdzić i jeżeli wszystko będzie okej to może wtedy zrobię większe zamówienie.
#2016-01-05 12:10:52 

FionaXXL

Użytkownik

Ja cię nie namawiam, każdy co innego uważa za dobre wykonanie dlatego jak najbardziej śmiało sprawdź. Ogólnie sklep ma dobre opinie w internecie, przed chwilą czytałam z ciekawości jak to wygląda. No a co do jakości to tak jak mówię, zamów bluzkę na przecenie i zobacz sama, wypierz parę razy i będziesz miała swoją opinię :)
#2016-01-05 13:08:44 

KolorowaDama

Użytkownik

No właśnie taki mam zamiar, dzięki bardzo za sugestie :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015