#2016-01-04 06:20:18 

Krzyżowaty

Użytkownik

Witam. Mam pytanko. Macie może jakiegoś zaufanego grafika 3D? Znajomy mnie poprosił o zrobienie czegoś, na czym ja się w ogóle kompletnie nie znam, a chciałbym, żeby miał to zrobione dobrze. Najlepiej się będzie dogadać z jakimś grafikiem, który to zrobi.
#2016-01-04 08:41:52 

Bestia

Użytkownik

Cześć. Z tymi grafikami to bywa różnie, więc chyba lepiej będzie, jak zlecisz to jakieś firmie, która się tym zajmuje. W sumie to zależy też od tego, czego konkretnie potrzebujesz. Bo w grafice 3D to można różne rzeczy robić.
#2016-01-04 10:57:55 

Krzyżowaty

Użytkownik

Znajomy ma firmę i chce zrobić jakieś animacje promocyjne, żeby to umieścić na portalach społecznościowych. Taka forma reklamy w internecie mu się wydała najlepsza, a w sumie ma rację, bo też słyszałem, że to potrafi wielu klientów zdobyć, jak będzie dobrze zrobione i później rozpowszechnione.
#2016-01-04 12:27:13 

Bestia

Użytkownik

No fakt, taka reklama działa wyjątkowo dobrze, sam też miałem okazję się o tym przekonać. W takim wypadku zdecydowanie najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług jakiejś firmy. Żaden grafik Ci tego tak dobrze nie zrobi, jak firma, która się zajmuje takimi animacjami reklamowymi na co dzień. Oni tam już mają swoje tricki i sztuczki, żeby jak najlepiej dać z tym radę. Z pieniędzmi też dosyć spoko to wychodzi, bo wcale nie biorą za to tak dużo, jak by się mogło wydawać.
#2016-01-04 12:38:37 

Krzyżowaty

Użytkownik

Wydaje mi się teraz, że masz rację. U jakiegoś grafika by mi to wyszło o wiele taniej, ale właśnie się boję, że jakoś by była wątpliwej konduity. No nic, w takim razie zaraz będę szukał jakiejś dobrej firmy, żeby mi to zrobili dosyć szybko, bo termin to na wczoraj, jak ze wszystkim. Dzięki za podrzucenie pomysłu!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015