#2015-12-15 07:57:32 

FranciszkaZ

Użytkownik

Witam wszystkich forumowiczów. Prowadzę salon urody. Staramy się rozpieścić wszystkie zmysły naszych klientek. W lokalu zawsze słychać relaksacyjną muzykę, zadbałyśmy też o odpowiedni, schludny wystrój. Na podłodze położyłyśmy puchate dywany. Wyobraźcie sobie to uczucie, jak wracacie z pedicure, macie gładziutkie stopki jak… twarz niemowlęcia :) i stawiacie pięty na takim puszystym dywaniku. Każda z nas czasem potrzebuje takiej chwili rozluźnienia. Oprócz stóp, w naszym salonie dbamy też o dłonie, oraz o skórę klientek. Nasi dostawcy zawiedli nas ostatnio, dlatego szukamy nowej hurtowni kosmetycznej – z dużym naciskiem na produkty do pielęgnacji skóry. Znacie coś?
#2015-12-15 10:15:53 

DarmowaZupa

Użytkownik

Sprawdź ofertę tutaj: hurtowniekosmetykow.pl/, znajdziesz hurtownie z całej Polski – będziesz mogła sobie wybrać miejscówkę położoną jak najbliżej Twojego salonu urody. To bardzo wygodne, ponieważ nigdy się nei stanie tak, że nagle będziesz musiała jechać po peeling do twarzy na drugi koniec Polski.
#2015-12-15 11:23:19 

KolorowaDama

Użytkownik

Ja też korzystam z tej sieci hurtowni. Najlepsza jest pobliska hurtownia kosmetyczna Gdańsk jest ogólnie świetnym wyborem. Mieszkam w Gdańsku od urodzenia, więc nawet nie chciałoby mi się jeździć np. do Poznania po produkty.

#2015-12-15 14:05:29 

FranciszkaZ

Użytkownik

Dziękuję bardzo dziewczyny! Jesteście niesamowite! Mój salon mieści się między tymi wszystkimi hotelami nad morzem, więc do hurtowni będę miała niedaleko. Przeglądam ofertę i jestem zachwycona, bo produkty są naprawdę świetne, mają zachęcający opis. Szczególnie spodobał mi się dwudziestoprocentowy kwas glikolowy (peeling), ponieważ nasz salon odwiedzają nie tylko młode klientki, ale też kobiety ze skórą dojrzałą. Widzę w hurtowni duże zróżnicowanie i właśnie o to mi chodziło. Dzięki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015